За самовільну порубку дубів затримали жителя Ківерцівського району

Чоловік уже неодноразово був учасником подібних інцидентів. Цього разу самовільно зрізав дерево цінної породи у Мощаницькому лісництві ДП «ЛМГ «Звірівське». Виявили самовільну порубку працівники державної лісової охорони підприємства. За деякий час правоохоронцям вдалося затримати лісопорушника.

Продовжити читання→

Лісівники облагородили найстарший рекреаційний пункт

Затяжний карантин вніс свої корективи у звичний ритм життя кожної людини, а також ускладнив вибір безпечного місця відпочинку. Тому доводиться знаходити альтернативу неподалік.

Продовжити читання→

Відкриття сезону полювання на пернатих в області минуло спокійно

З 8 серпня – офіційного старту сезону полювання на пернатих – у мисливських угіддях області та прилеглих лісових масивах велося посилене патрулювання. Для цього було додатково створено 45 спеціальних груп, до яких увійшли працівники єгерських служб, користувачів мисливських угідь, державної лісової охорони. Проводилися також спільні рейди із поліцією. Загалом протягом вихідних таких виїздів було здійснено майже 400. У результаті складено 32 протоколи про порушення правил полювання. Всі вони стосуються недоліків в оформленні необхідних документів.

Продовжити читання→

Учні шкільного лісництва на Маневиччині у центрі села створили міні-дендропарк

Працьовиті, талановиті, завзяті! Так можна сказати про кожного вихованця Колківського шкільного лісництва. На прохання в.о. старости села Віктора Регещука (Колківська ОТГ Маневицького р-ну, Старосільський старостинський округ) допомогти в оформленні мін-дендропарку діти відгукнулися із завзяттям – і вже через кілька годин праці замість пустки з’явилася чудова поляна з різноманітних хвойних та декоративних рослин.

Продовжити читання→