На Волині ще одну ділянку заліснили сіянцями дуба із закритою кореневою системою

Посадку провели у Торчинському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ». Сіянцями дуба із закритою кореневою системою заліснили площу 1,4 га. На ділянці висадили також горіх чорний.

Свого роду експериментальну посадку волинські лісівники проводять не вперше. Ми вже розповідали про подібний досвід державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр». Тут і вирощують сіянці із закритою кореневою системою, висаджувати які можна протягом усього вегетаційного періоду, тобто з березня по листопад.

Продовжити читання→

Досвід волинських лісівників дає позитивний результат у боротьбі з масовим всиханням соснових насаджень

Волинське ОУЛМГ першим в Україні забило на сполох, коли масово почали всихати соснові насадження. Більше того, лісівники Волині зініціювали наукові дослідження, запросивши науковців Поліського філіалу Українського науково-дослідного інституту. Під час спільних польових досліджень з працівниками державних лісогосподарств було виявлено головні причини всихання соснових лісів і одразу розпочато проведення необхідних санітарних заходів, визнаних науковцями єдиними ефективними.

Продовжити читання→

В Україні запустили інтерактивну мапу для висадки дерев

Держлісагентство разом із ЛІАЦ (Державне підприємство «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр») запустили інтерактивну мапу, яка показує місця локацій посадки дерев в областях. З її допомогою жителем пропонують взяти участь в осінній акції з лісовідновлення.

Продовжити читання→

Волонтери передали продукцію волинського консервного цеху на Луганщину

На початку жовтня настоятель храму УПЦ с. Оконськ Маневицького р-ну протоієрей Олександр Лановий разом із співвітчизниками відвідав Гірську обласну спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат, яка знаходиться у Луганській області. Священник зустрівся з директором закладу Марковою Любов’ю Анатолівною та передав продукцію консервного цеху ДП «Маневицьке лісове господарство». Зокрема передали соки березові, протерті лісові ягоди та консервовані овочі.

Продовжити читання→