Камери у волинських лісах продовжують фіксувати тварин ФОТО ВІДЕО

Тішимось, що важка робота єгерів суворої зими не минула дарма. Тварини почуваються комфортно, з камер видно, що їх чисельність достатня.  

Як і обіцяли, продовжуємо ділитись матеріалами з фотопасток, встановлених на базі ДП «ЛМГ «Звірівське».

Продовжити читання→

«Створюємо ліси разом»: у Луцьку запрацювала виставка картин Тетяни Сахник

Саме під девізом всеукраїнської акції Держлісагентства у Луцькій арт-галереї «Коридор» розважального центру «Промінь» експонується виставка живопису аудитора Волинського ОУЛМГ Тетяни Сахник. Ліс, квіти і море – головні мотиви творчості мисткині.  

Продовжити читання→

На Волині стартувала лісокультурна кампанія. Створювати ліси будемо разом!

Перші мільйони дерев, посаджені цієї весни, вже ростуть у волинських лісах. Лісівники приступили до роботи одразу із настанням теплих днів. Розпочали посадку лісу майже у всіх лісогосподарських підприємствах. Загалом уже заліснили 384 га площ.

Продовжити читання→

Перше весняне тепло принесло… пожежі на полях та лугах

Таке враження, що людей нічого не вчить гіркий досвід попередніх років. Особливо минулої весни, коли вогонь знищив на Волині значні площі самосівних лісів, вигоріли гектари сухої трави, а разом із ними  – всі їхні мешканці. Не кажучи вже про ситуацію в Україні, коли лісові пожежі набули масштабів надзвичайної ситуації.

Сьогодні, 27 березня, горіли землі запасу поблизу Цумані. На локалізацію вогню прибули в тому числі лісівники. Залучено також техніку ДП «Цуманське ЛГ».

Продовжити читання→

На одній із пилорам Ратнівщини виявили значні об’єми деревини без жодних документів

Нині на місці працює поліція. Тривають слідчі дії.

Події відбуваються на території Велимчанської ТГ, що на Ратнівщині. Тут на одній із приватних пилорам під час перевірки суб’єктів господарської діяльності працівники державної лісової охорони ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» спільно з керівництвом місцевої громади виявили  значну кількість деревини без жодних документів.

Продовжити читання→

«Рукотворні ліси Волині». Інформаційний проект про ліс і людей, які його створюють

Ліси Волині – це 34% території області. Мало хто знає, що в передвоєнний період відсоток лісистості становив лише 17. І ці ліси були далеко не найкращої якості, тому що ліпша деревина пішла на відбудову. Це не просто статистика і не звичайна цифра. Особливо для лісівників. Тому що саме руками людей, які працювали та працюють у галузі, і створювалися ліси. На Волині – кожен 2-й гектар лісу – рукотворний.

Продовжити читання→

Як відбувається підготовка до лісокультурної кампанії на Волині

Щороку навесні у державних лісогосподарських підприємствах області основна увага зосереджена на проведенні лісокультурних робіт. Весняна лісокультурна кампанія-2021 має свої особливості. У зв’язку з погодними умовами, вона розпочинається порівняно пізно. І триватиме в межах місяця.

Продовжити читання→

Юрій Болоховець провів виробничу нараду щодо реформування галузі

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець провів виробничу нараду з представниками профспілок, Товариство лісівників України та цехових підрозділів підприємств лісового господарства. До онлайн-наради долучилися близько 1,5 тисячі працівників галузі.

Продовжити читання→

Хто не платить за охорону праці – той за неї розплачується!

Такі головні акценти наради, що відбулася у Волинському ОУЛМГ в онлайн-режимі. Питання поліпшення умов праці та профілактики виробничого травматизму є і будуть залишатися актуальними. Волинським ОУЛМГ у цьому напрямку постійно проводиться комплекс робіт щодо профілактики травматизму та організації безпечної роботи відповідно до Закону України «Про охорону праці». Про те, що саме вимагається в цих питаннях від адміністрації лісогосподарських підприємств та інженерів з охорони праці.

Продовжити читання→