Основні результати роботи державних лісогосподарських підприємств Волині у 2020 році

Державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ минулого року виконали всі основні завдання, покладені державою, та забезпечили позитивні фінансові результати.

Окремо працювали над стратегічними планами, реалізовували соціальні та інформаційні проекти.

Продовжити читання→

«За три роки ми навчилися заробляти більше, як за попередні». Стара Вижівка. ЗА ПОРОГОМ ЛІСГОСПУ

– Тут же влітку в селах – порожньо. Всі в Польщі. Їдеш, бувало, – і людей майже не бачиш…  А якщо люди бачать, що є робоче місце, що стабільно платять зарплату, то вони за нього чіпляються. Чіпляються і залишаються вдома. Їм добре, і нам це дає більші гроші. Бо більше рук – більше переробляємо. Тому ставка на місцеву переробку однозначно спрацювала. От і все, – так коротко розкладає всю «арифметику» лісового бізнесу в глибинці директор Старовижівського лісгоспу Віталій Ксенюк.

Продовжити читання→

Ще одне браконьєрське вбивство лося виявили шацькі лісівники

Вчора, 2 березня, під час рейду вбитого лося знайшли працівники державної лісової охорони ДП «Шацьке УДЛГ» спільно з громадським інспектором з охорони довкілля.

Продовжити читання→

Сьогодні – Всесвітній день дикої природи

Тема цьогорічного Всесвітнього дня дикої природи «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети» відзначає центральну роль лісів та їх екосистемних послуг у забезпеченні добробуту сотень мільйонів людей у всьому світі, а особливо корінних та місцевих громад, які історично пов’язані з лісами та прилеглими до них територіями.

Продовжити читання→