На одній із пилорам Ратнівщини виявили значні об’єми деревини без жодних документів

Нині на місці працює поліція. Тривають слідчі дії.

Події відбуваються на території Велимчанської ТГ, що на Ратнівщині. Тут на одній із приватних пилорам під час перевірки суб’єктів господарської діяльності працівники державної лісової охорони ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» спільно з керівництвом місцевої громади виявили  значну кількість деревини без жодних документів.

Продовжити читання→

«Рукотворні ліси Волині». Інформаційний проект про ліс і людей, які його створюють

Ліси Волині – це 34% території області. Мало хто знає, що в передвоєнний період відсоток лісистості становив лише 17. І ці ліси були далеко не найкращої якості, тому що ліпша деревина пішла на відбудову. Це не просто статистика і не звичайна цифра. Особливо для лісівників. Тому що саме руками людей, які працювали та працюють у галузі, і створювалися ліси. На Волині – кожен 2-й гектар лісу – рукотворний.

Продовжити читання→

Як відбувається підготовка до лісокультурної кампанії на Волині

Щороку навесні у державних лісогосподарських підприємствах області основна увага зосереджена на проведенні лісокультурних робіт. Весняна лісокультурна кампанія-2021 має свої особливості. У зв’язку з погодними умовами, вона розпочинається порівняно пізно. І триватиме в межах місяця.

Продовжити читання→