Соковита історія: як на Волині почали виробляти натуральний березовий сік

Волинські лісівники добувають та заготовляють березовий сік ще починаючи з минулого століття. З того часу вони не тільки зберегли та осучаснили свої переробні цехи, а й вдосконалили рецептуру та якість продукції, добилися визнання у європейських і навіть американських споживачів.

Продовжити читання→

ДП «Поліське лісове господарство» святкує 10-річний ювілей від дати заснування

Це довгий шлях, у який вкладена щоденна праця та численні досягнення людей – працівників лісової галузі. Роки становлення були найважчими, проте нашу працю винагороджено! Адже основний здобуток за 10 років – це люди, наш великий колектив однодумців, які є справжніми професіоналами своєї справи, для яких це не просто робота, а невід’ємна частина життя. Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені державою завдання. За ці роки зроблено чимало, є успіхи і перемоги. Про них розкажемо, тому що нам є чим пишатися!

Продовжити читання→

У Волинському ОУЛМГ відбулася лісовпорядна нарада

У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася перша лісовпорядна нарада за участю провідних спеціалістів ВОУЛМГ, головних лісничих та інженерів лісового господарства державних лісогосподарств. Проводили її перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський та начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс.

Продовжити читання→