Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Головне питання, яке  було розглянуто на колегії, стосувалося стану ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь в Закарпатській, Дніпропетровській та Волинській областях. Про це доповів начальник Управління мисливського господарства та полювання Іван Шеремет.

“У Волинській області при затвердженому на минулий сезон ліміті добування 1035 голів копитних тварин, фактично добуто 634 голів, що становить 61,3 % до ліміту та всього 5,4% до їх чисельності. Добуто за 2020 рік 6 тис. хутрових звірів (9,5% до їх чисельності) та 15,1 тис. пернатої дичини (6,6%).

Продовжити читання→

Зліт учнівських лісництв. Онлайн

19-20 квітня 2021 р. відбувся І етап обласного зльоту учнівських лісництв. Його організаторами виступили Волинський обласний еколого-натуралістичний центр, Волинське ОУЛМГ та Шацький лісовий коледж ім. Валентина Сулька. Модератором юннатівського форуму стала методист ВОЕНЦ Юлія Бондаренко. Зліт проходив онлайн на платформі ZOOM.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, було прийнято рішення провести щорічний зліт учнівських лісництв у два етапи: І етап – онлайн, презентація роботи учнівських лісництв; ІІ – очний, на базі Шацького лісового коледжу імені В. В. Сулька.

Продовжити читання→