Напередодні Великодня відбуваються тематичні лісові майстер-класи з писанкарства

Учора, 28 квітня, у Лісівничому молодіжному центрі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ» відбувся майстер-клас з писанкарства для вихованців Піддубцівського учнівського лісництва. Тематика заходу особлива  – «Лісові багатства Волині у писанках».

Майстриня Ілона Миселюк (художня студія «Барва») надзвичайно цікаво розповіла про традиції писанкарства та поділилась секретами майстерного написання писанки. Дві години захопливої праці пролетіли непомітно і як результат – у кожного своя неповторна писанка.

Продовжити читання→

Відкрите обговорення освітньо-професійної програми магістра лісового господарства зі стейкголдерами

Учора, 28 квітня, відбулось розширене засідання кафедри лісового та садово-паркового господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки за участю викладачів факультету, роботодавців та студентів.

У обговоренні освітньо-професійної програми «Лісове господарство» за рівнем вищої освіти «Магістр» взяли участь завідувач сектору управління персоналом Волинського обласного лісового та мисливського господарства Ірина Щербатова, декан факультету Олександр Журавльов, директор Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Віталій Деркач, начальник відділу міжрайонного оперативного контролю Державної екологічної інспекції Волинської області Олександр Ткачук, директор ДП «Ківерцівське лісове господарство» Анатолій Ярмолюк.

Продовжити читання→

У волинських лісах встановлено ще 3 сучасні системи відеоспостереження

Ліси Маневиччини вже 100-відсотково перебувають під якісним відеонаглядом.  Це надзвичайно важливо, адже саме в цьому районі зосереджені найбільші площі лісових насаджень, в тому числі хвойних  – вони під час пожежонебезпечного періоду найбільше у зоні ризику.

ДП «Маневицьке лісове господарство» останнім часом розмістило телевізійну систему спостереження на території Вовчецького лісництва.

Радіус огляду – понад 20 кілометрів. Оптика дозволяє максимально приблизити об’єкт. Черговий у режимі реального часу наглядає за прилеглими масивами за допомогою спеціального монітору.

Продовжити читання→

Лісівники Волині долучилися до всеукраїнських акцій з благоустрою

Паралельно зі створенням лісів у держлісгоспах області проводилися заходи з благоустрою. Цього року – в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

Прибиралися та озеленювалися території лісництв та адмінбудівлі лісгоспів,  придорожніх куточки майстерських дільниць. Крім того, встановлено 160 нових інформаційних стендів, 40 межових вказівних знаків лісництв та 45 межових вказівних знаків лісгоспів, оновлено білборди, інформаційні стенди на дорогах міжнародного, обласного та місцевого значення, інші інформаційні та застережні знаки.

Продовжити читання→