Попереду теплі вихідні. Щиро дякуємо, що бережете ліс від вогню та сміття

Дорогі волиняни! Ми знаємо, що ви дуже чекали тепла. Розуміємо, що у ці вихідні найкраще спланувати відпочинок на природі – з родиною чи друзями. І ми раді будемо вашому візиту до лісу.

Лісівники Волині готувалися до приїзду кожного з вас. Облагороджували та прибирали рекреаційні пункти, яких у наших лісах – 123 великих та в межах 655 малих.

Значна їх частина – над трасами, з місцями для паркування. В усіх зонах відпочинку – альтанки, мангали, доріжки, смітники – все для вашого комфорту.

Тому велике прохання: розпалюйте вогнища у спеціально облаштованих для цього місцях, не залишайте після себе сміття, будьте відповідальними та обачними, бережіть ліс та поважайте працю лісівників.

Продовжити читання→

Лісові розсадники Волині уже засіяні

Традиційний лісівничий цикл подовжується. Не встигли завершити весняну посадку цього року, викопали сіянці з розсадників і висадили на лісових ділянках – як уже розпочалася підготовка до лісокультурної кампанії-2022.

На розсадниках області уже засіяно лісовим насінням 10,5 га площ – заплановані показники виконано.

Цього року у лісогосподарських підприємствах області планують виростити в межах 17 млн сіянців лісових порід – відповідно до потреби.

Насіння, як і грунт попередньо пройшло передпосівну обробку та підготовку.

Продовжити читання→