У Лісівничому молодіжному центрі відбулося свято до Дня захисту дітей ФОТО ВІДЕО

Вчора, 1 червня, світ відзначав Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди у ботанічному заказнику загальнодержавного значення Воротнів ( ДП «Ківерцівське ЛГ») лісівники спільно із Підгайцівською сільською радою організували для дітей громади неймовірно яскраве дійство.

Координатор Лісівничого молодіжного центу Валентина Юхимчук від імені лісівників Волині привітала маленьких гостей, батьків та організаторів із міжнародним святом та першим днем літа, якого так чекають всі діти.

Продовжити читання→

На Камінь-Каширщині лісівники та поліція проводять вилучення деревини невідомого походження

Події відбуваються у с. Стобихівка Камінь-Каширського р-ну. Попередньо працівники  державної лісової охорони Волинського ОУЛМГ на окраїні села виявили заховані лісоматеріали – в межах 200 колод сосни. На місці організували чергування, проте забирати деревину так ніхто і не приїхав, Очевидно, «власника» незаконно добутих лісоматеріалів попередили.  

За фактом тривають слідчі дії, проводиться вилучення деревини.

Продовжити читання→

Зустрічаємо перші сходи сосни

Загальновідомо, що запорукою здорових насаджень є якісний посадковий матеріал. Тому саме зараз, влітку, треба уміло дбати про посіви на лісорозсадниках, аби навесні створювати ліси з хороших та сильних сіянців.

Відзначимо: загальна площа розсадників, що на території ДП «Маневицьке ЛГ», становить 0,8 га, і щороку на підприємстві вирощують близько 2 мільйонів сіянців. Основною породою, яку вирощує лісгосп, є сосна звичайна і під посівами зайнята площа 0,6 га.

Продовжити читання→