Щодо ситуації у сфері лісопереробки с. Стобихівка. Офіційна інформація Камінь-Каширської РДА

У ході моніторингу засобів масової інформації були виявлені неодноразові повідомлення, зокрема відеоформату, в яких йдеться про порушення у сфері лісопереробки в селі Стобихівка, зокрема одним із місцевих підприємців. Відповідні повідомлення попередньо надійшли й до Камінь-Каширського районного відділу поліції.

Аби перевірити правдивість даних, про які йдеться у матеріалах, голова райдержадміністрації Ольга Ващук скликала позачергову комісію з обстеження, легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини.

Продовжити читання→

У волинських лісах побільшало оленів європейських та диких кабанів

Учора, 30 серпня, цих тварин випускали у масивах Ковельського р-ну.

Вирощення диких звірів у вольєрних умовах із подальшим випуском у природу –  перевірений досвід ведення мисливського господарства для врегулювання або ж відновлення чисельності певного виду. У державних лісомисливських господарствах області над цим працюють результативно вже багато років. Вчора подібний досвід показали приватні користувачі мисливських угідь – у вольєр площею понад 2 тис. га ТзОВ «Аміла» випустили 120 благородних оленів та 30 диких кабанів.

Випускали тварин у ліси Ковельського р-ну. Тут олені та кабани почуватимуться комфортно, адже такі умови є цілком звичними для їхнього проживання.

Продовжити читання→

За 7 місяців року волинські лісівники сплатили до бюджетів 277,80 млн грн

Протягом січня-липня 2021 р. держлісгоспи області сплатили до бюджетів усіх рівнів 277,80 млн грн.

Зокрема, до Державного бюджету – 121,43 млн грн, із них податку на прибуток – 5,83 млн грн, частини чистого прибутку (дивідендів) – 13,23 млн грн, ПДВ – 73,47 млн грн.
До місцевого бюджету сплачено – 102,40 млн грн, в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 53,52 млн грн, єдиного соціального внеску сплачено в сумі 53,97 млн грн.

Зараз у колективах 24 підприємств працює 2073 людини. Середня заробітна плата, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросла на 61% і становить  16 310 грн.

Продовжити читання→

Протипожежна сила волинських лісів ВІДЕО

Пожежі, а особливо лісові – велика біда. Вони вражають масштабно, якщо не зреагувати вчасно. Тому головне – попереджувальні заходи. Волинські лісівники приділяють цьому значну увагу та ресурси.

Продовжити читання→

На Маневиччині біля дороги браконьєри викинули залишки вбитого лося ФОТО

Учора, 27 серпня, біля польової дороги, за 70 метрів від угідь Куклинського лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» (поблизу села Цміни Маневицького району), виявили залишки червонокнижного дорослого лося. Вочевидь, зловмисники добули його в мисливських угіддях Маневицького УТМР.

На дорозі чітко видно протектори шин трактора, з якого, швидше за все, і було викинуто залишки звіра. Браконьєри завдали мисливському господарству збитків на 130 тис. грн.

Також природоохоронці акцентують, що за відстріл червонокнижного звіра винуватцю загрожує кримінальна відповідальність.

Продовжити читання→

Ніколи не збирайте грибів, у безпечності яких не впевнені

Останнім часом величезна кількість грибів з’явилася не лише у лісі.  Гриби масово «ростуть» у соцмережах, на сторінках друкованих, інтернет-видань та на екранах телевізорів.

На жаль, нерідко трапляються повідомлення й про отруєння грибами. І не лише на Волині.

З метою застереження громадян від небажаних наслідків вживання дикорослих грибів НАГАДУЄМО НАЙГОЛОВНІШЕ ПРАВИЛО – збирайте лише ті гриби, в безпечності яких упевнені!

Продовжити читання→

З Днем Незалежності – найважливішим святом країни!

Друзі! Колеги! Співвітчизники!

Україна відзначає День Державного Прапора та 30-річчя Незалежності!

Гарна дата. Визначна.

В рік проголошення Незалежності я був десятирічним хлопчаком.

Мало розумів те, що відбувалось. Та, як кожна дитина, міряв події по настрою батьків.

Було піднесення, тривога, багато розмов про майбутнє, теж багато прапорів.

Батьки мої, скільки були живі, ніколи не припиняли працювати.

Незалежність для них означала надіятись на самих себе, берегти традиції, підтримувати людей.

Продовжити читання→

Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Головне питання на порядку денному – підбиття підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за І півріччя 2021 року. З докладом на цю тему виступила заступниця начальника Управління стратегії та економічного розвитку, начальниця відділу праці, заробітної плати та економічного розвитку Валентина Уварова.

Крім цього, на колегії розглянуто ряд інших питань:

Начальник Відділу охорони і захисту лісу Микола Гонтарук доповів щодо санітарного стану лісів, проведення заходів з поліпшення санітарного стану в насадженнях, пошкоджених стихійними явищами, шкідниками та хворобами лісу.

Продовжити читання→

Командно-штабні тренування щодо гасіння лісових пожеж відбулися на Камінь-Каширщині

У Камінь-Каширській райдержадміністрації сьогодні, 19 серпня, сьогодні провели навчання щодо гасіння лісових пожеж. Відбувалися тренування під керівництвом заступника начальника ГУ ДСНС області полковника служби цивільного захисту Віктора Милостивого, першого заступника начальника Волинського ОУЛМГ Руслана Войцеховського.

Участь у командно-штабному тренуванні взяли керівники районного управління ГУ ДСНС області, лісомисливських господарств, об’єктів природно-заповідного фонду та спеціалізованих служб району. Долучилася голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Продовжити читання→