Все про заготівлю лісу та облік деревини ВІДЕО

Дерево, як і людина має свій вік. Оскільки ліси значною мірою є штучного походження, ділянку, яка досягла свого віку стиглості, зазвичай беруть в обробіток, аби деревина принесла ще й користь для лісового господарства. А на місці старого лісу виріс уже новий. Таким є безперервний ланцюжок в лісовому житті.

Продовжити читання→

Сезон полювання на Волині стартував. За вихідні – 100 протоколів ВІДЕО

Майже всі виявлені порушення стосуються здійснення полювання без належно оформлених документів.  На Камінь-Каширщині вилучено 2 одиниці зброї, 1 протокол складено через незаконно добуту дичину. Загалом в області працювало 138 рейдових груп. Частина – за участі працівників поліції та громадськості.

Такі посилені патрулювання мисливськими угіддями відбуваються щороку з початком мисливського сезону. Максимально залучені працівники груп оперативного реагування, державної лісової охорони та єгерської служби. Патрулювання розпочинаються задовго до початку сезону і тривають цілодобово.

Найбільше протоколів складено рейдовими групами ДП «Ківерцівське ЛГ» – 9, «Маневицьке ЛГ», – 8, ДП «Любомльське ЛГ» –  8, «Камінь-Каширське ЛГ» – 7, ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – 7.

Продовжити читання→

Волинські лісівники традиційно підтримують «Бандерштат»

Ювілейний 15-й фестиваль українського духу «Бандерштат» відбувся. В тому числі – завдяки підтримці постійного партнера – Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Таку фразу періодично озвучували зі сцени незмінні ведучі масштабного фестивалю, що у вихідні тривав поблизу Луцька, у селі Рованці.

– Ця співпраця з лісівниками Волині вже традиційна. Вона триває багато років, практично з самого початку заснування фестивалю. І без перебільшення скажу – важко було б забезпечити всі організаційні потреби, якби не допомога лісівників – ресурсна, технічна, людська, – зазначив один із організаторів фестивалю Богдан Бальбуза. – Тому щиро дякую особисто начальнику управління Олександру Кватирку, всім, хто долучається безпосередньо. Ми ніколи не мали відмови у жодному з прохань. Саме на такому розумінні багатьох людей усе й тримається. 

Продовжити читання→