Відновлення лісів і покращення ландшафту – як це відбувається на Волині ВІДЕО

Лісистість Волині загалом становить 34%. Це досить вагомий показник. Наша область – одна з найбільш заліснених в Україні. І значна частина лісів – рукотворні.

Щоб їх виростити, потрібні зусилля, час та кошти. Але лісівники успішно реалізовують такі завдання. Крім того, вирощують породи для озелення парків та скверів.

Цього року планують суттєво наростити обєми. Адже в пріоритеті – завдання Президента отримати цифру у мільярд дерев, що для України є цілком реальним.

Продовжити читання→

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець розповідає про головні теми

Реалізація ініціативи Президента “Зелена країна”;

Реформа лісової галузі;

Діджиталізація;

Ринок деревини;

Національна інвентаризація лісів;

Оптимізація держпідприємств.

Долучайтеся до перегляду

Наша головна мета: своєчасне виявлення загорянь, оперативне реагування на них та організація дій протипожежних сил та засобів

Держлісагентство спільно із ДСНС України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство України з управління зоною відчуження провели командно-штабні тренування на тему “Організація системи управління під час гасіння лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними”.

У цьому році відомчою пожежною охороною до початку пожежонебезпечного періоду у всіх 24 областях країни проведені навчання із залученням представників територіальних органів ДСНС.

Продовжити читання→

Учора вночі лісова охорона затримала браконьєрів, які вбили самця козулі

Учора, 15 серпня, під час вечірнього рейду працівники державної лісової охорони та єгерської служби ДП «Любешівське ЛМГ» затримали браконьєрів, які встигли застрелити самця козулі. Події відбулися на території мисливських угідь, що в користуванні Українського товариства мисливців та рибалок, – біля села Ветли Камінь-Каширського р-ну.

На місці затримали 4 чоловіків. Поруч в автівці виявили зброю – 5 одиниць, одна з яких – без належних документів.

Браконьєри – місцеві жителі села Ветли.

Продовжити читання→