За 7 місяців року волинські лісівники сплатили до бюджетів 277,80 млн грн

Протягом січня-липня 2021 р. держлісгоспи області сплатили до бюджетів усіх рівнів 277,80 млн грн.

Зокрема, до Державного бюджету – 121,43 млн грн, із них податку на прибуток – 5,83 млн грн, частини чистого прибутку (дивідендів) – 13,23 млн грн, ПДВ – 73,47 млн грн.
До місцевого бюджету сплачено – 102,40 млн грн, в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 53,52 млн грн, єдиного соціального внеску сплачено в сумі 53,97 млн грн.

Зараз у колективах 24 підприємств працює 2073 людини. Середня заробітна плата, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросла на 61% і становить  16 310 грн.

Продовжити читання→

Протипожежна сила волинських лісів ВІДЕО

Пожежі, а особливо лісові – велика біда. Вони вражають масштабно, якщо не зреагувати вчасно. Тому головне – попереджувальні заходи. Волинські лісівники приділяють цьому значну увагу та ресурси.

Продовжити читання→

На Маневиччині біля дороги браконьєри викинули залишки вбитого лося ФОТО

Учора, 27 серпня, біля польової дороги, за 70 метрів від угідь Куклинського лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» (поблизу села Цміни Маневицького району), виявили залишки червонокнижного дорослого лося. Вочевидь, зловмисники добули його в мисливських угіддях Маневицького УТМР.

На дорозі чітко видно протектори шин трактора, з якого, швидше за все, і було викинуто залишки звіра. Браконьєри завдали мисливському господарству збитків на 130 тис. грн.

Також природоохоронці акцентують, що за відстріл червонокнижного звіра винуватцю загрожує кримінальна відповідальність.

Продовжити читання→