Щодо ситуації у сфері лісопереробки с. Стобихівка. Офіційна інформація Камінь-Каширської РДА

У ході моніторингу засобів масової інформації були виявлені неодноразові повідомлення, зокрема відеоформату, в яких йдеться про порушення у сфері лісопереробки в селі Стобихівка, зокрема одним із місцевих підприємців. Відповідні повідомлення попередньо надійшли й до Камінь-Каширського районного відділу поліції.

Аби перевірити правдивість даних, про які йдеться у матеріалах, голова райдержадміністрації Ольга Ващук скликала позачергову комісію з обстеження, легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини.

Продовжити читання→

У волинських лісах побільшало оленів європейських та диких кабанів

Учора, 30 серпня, цих тварин випускали у масивах Ковельського р-ну.

Вирощення диких звірів у вольєрних умовах із подальшим випуском у природу –  перевірений досвід ведення мисливського господарства для врегулювання або ж відновлення чисельності певного виду. У державних лісомисливських господарствах області над цим працюють результативно вже багато років. Вчора подібний досвід показали приватні користувачі мисливських угідь – у вольєр площею понад 2 тис. га ТзОВ «Аміла» випустили 120 благородних оленів та 30 диких кабанів.

Випускали тварин у ліси Ковельського р-ну. Тут олені та кабани почуватимуться комфортно, адже такі умови є цілком звичними для їхнього проживання.

Продовжити читання→