Формуємо #лісовий_архів

До Дня працівника лісу збираємо кращі архівні фотографії з історії лісової галузі Волині.

У ваших сімейних фотоальбомах є раритетні світлини ваших предків-лісівників, ваші діди-прадіди залишили після себе фото із роботи у лісі, – діліться.

Волинь завжди була кузнею кадрів для лісової галузі країни. Щоб молодь про це знала, потрібні артефакти. Що може краще передати дух та настрої доби, ніж фото?

Будь ласка, до 12 вересня 2021 року опублікуйте на власній сторінці у ФБ чітко підписане архівне фото (опис фото, коли воно було зроблене, герої фото) із життя і роботи лісівників минулих поколінь, публікацію позначте хештегом  #лісовий_архів

Продовжити читання→

Лісівники Волині традиційно долучилися до організації фестивалю «Лісова пісня»

На Волині пройшов ХХ Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Лісова пісня». Він відбувався у Луцьку та на Ковельщині.

Подорож до урочища Нечимне, яке надихнуло Лесю Українку написати драму-феєрію «Лісова пісня», вже традиційно відбувається за підтримки Волинського ОУЛМГ та ДП «Ковельське ЛГ».

Безпосередньо в урочищі гостей зустрічали лісничий Скулинського лісництва ДП «Ковельського ЛГ»  Леонід Лисюк, завідувачка Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Ольга Бойко та керівниця Скулинського учнівського лісництва Світлана Савченко зі своїми вихованцями.

Продовжити читання→