Ми вже висаджуємо ліс. Долучайтеся до реалізації програми Президента «Зелена країна»!

З 1 жовтня по 30 листопада за ініціативи Держлісагентства України триватиме акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені  вона буде унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбуватиметься в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна». Акція буде масштабною, із залученням максимальної кількості учасників.

Продовжити читання→

Як, де і за скільки купити дрова паливні

Ще кілька холодних днів – і у волинських селах, містечках та навіть великих містах розпочнеться «дров’яний бум». Щоб знизити кількість запитань, інформуємо громадян про орієнтовні ціни на тверде паливо, місця реалізації та контакти відповідальних осіб.

Нагадуємо: державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у найближчий до них лісгосп чи лісництво – постійні лісокористувачі готові продати дров’яну деревину у встановленому порядку за встановленими відпускними цінами.

Продовжити читання→

Держлісагентство представило «дорожню карту» програми Президента «Зелена країна»

Урамках програми Президента України «Зелена країна» (висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років) Держлісагентство вже зробило відповідні кроки:

  • Запущено процес створення потужної бази по вирощуванню якісних саджанців дерев, адаптованих під нові кліматичні умови;
  • Домовлено з місцевою владою про передачу територій під висадку лісів;
  • Сформвано фінансову модель програми;
  • Створено чітку та детальну «дорожню карту» залісення для кожного регіону та кожної області.

Де саме Держлісагентство буде висаджувати ліс?

Продовжити читання→