На підгодівельні майданчики вже приходять зубри та олені

З настанням холодної пори працівники ДП «ЛМГ» Звірівське» постійно відмічають присутність зубрів на підгодівельних майданчиках. Тваринам стає все складніше знаходити собі корм. Для підтримки копитних у лісгоспі споруджено спеціальні підгодівельні пункти, куди, починаючи з кінця осені та весь зимовий сезон, здійснюється регулярна викладка кормів.

Закладається овес та сіно, в солонці – сіль-лизунець. Свійським тваринам сольові компоненти додають у комбікорм. Для диких тварин, які харчуються переважно травою та гілками оптимальний варіант – різні види лизунців, що містять мінеральні добавки.

Продовжити читання→

Рейди та перевірки лісової охорони: основні підсумки тижня

Протягом минулого тижня працівники державної лісової охорони та груп оперативного реагування провели більше 100 рейдів лісовими масивами, прилеглими дорогами та спільно з працівниками поліції – перевірки приватних пилорам.

В результаті задокументовано 13 фактів самовільних порубок та незаконного перевезення деревини.

Продовжити читання→

Реформа: лісова галузь потребує правильних та якісних змін

Оптимізація та укрупнення з метою розвитку лісоресурсного потенціалу, підвищення екологічних стандартів та отримання економічної вигоди і сталого розвитку – реформа лісової галузі насправді назріла давно.

Державні лісогосподарські підприємства повинні відповідати вимогам часу. Це не просто слова. За цими критеріями і принципами – економічний стан підприємств.

Лісова галузь – одна з небагатьох, яка упродовж десятків років зберігала свою консервативність. Зараз тривають зміни виробничих позицій і зберігаються найкращі традиції.

Продовжити читання→