Григорій Новосад: про людяність, порядність та професіоналізм

Відмінник лісового господарства Григорій Новосад сьогодні відзначає ювілей. Добре знаний на Волині й в Україні лісівник усе життя присвятив роботі у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, де вже впродовж багатьох років очолює відділ використання лісових ресурсів. Його авторитет, професіоналізм, порядність беззаперечні… Він небагатослівний, оперує цифрами, фактами, досвідними практиками. До його слів, думок дослухаються працівники держлісгоспів і колеги-управлінці. Мудрий і виважений практик, в основу життєвої філософії та професійної діяльності якого попри теоретичних знань покладені власний і колегіальний досвід кількох лісівничих поколінь. Товариська, щира, скромна і мудра людина.

Продовжити читання→

Лісівники ДП “Володимир-Волинське ЛМГ” ділилися досвідом роботи

Вирощені ліси, створені лісові культури, догляд за насадженнями, охорона від пожеж, організація заготівлі лісу, рекреація – лісівники ДП Володимир-Волинське лісомисливське господарство ділилися досвідом роботи із колегами під час виїзного семінару.

Робоча зустріч відбулася за участі начальника управління Олександра Кватирка, його заступників, керівників профільних відділів Волинського ОУЛМГ та директорів лісогосподарських підприємств.

Продовжити читання→

Травень на лісовій пасіці

У кого ще можна повчитися такої завзятості у роботі, як не у бджілок-трудівниць. Чудовий приклад злагодженої роботи для спільної справи.

«Травень і червень – це два місяці, коли у бджолосім’ї відбувається найінтенсивніша життєдіяльність.

У цей час головне завдання – створення умов для нормального росту сімей незалежно від погоди і наявності медозбору в природі.

Продовжити читання→

Від Латвії до України продовжує надходити допомога

Це буде текст про справжню дружбу і безмежну вдячність.

З самого початку війни наші колеги та партнери з Латвії доставляють допомогу в різні куточки України.

Кожного разу на маршруті латвійських волонтерів – волинські лісівники.

Продовжити читання→

Отримали від польських лісівників чергову партію позашляховиків для ЗСУ

“Друг пізнається у біді. В той час, коли на нашу країну підступно напала сусідня росія і з особливою жорстокістю вбиває наших людей, інша сусідня країна – Польща – невпинно допомагає нам подолати ворога.

Ще на початку травня ми передали ЗСУ 12 позашляховиків від лісівників Польщі. Вчора разом із радником Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Сергієм Власенком отримали ще 10 автомобілів, які вже їдуть на передову.

Продовжити читання→

Латвійські лісівники разом із волинськими передали два джипи та ліки для ЗСУ

Іноземним волонтерам останнім часом складно доправляти гумвантажі в Україну. Мало того, що долають великі відстані та ще годинами чекають у чергах на кордоні. Однак латвійські волонтери разом з лісівниками таки привезли на Волинь ліки та дві автівки для військових і людей з Маріуполя.

Продовжити читання→

Карта рекреаційних пунктів Волині

Маємо 125 причин, щоб заборону відвідування лісу на Волині ви не відчували так гостро.

Усі найбільші рекреаційні пункти ви знайдете на карті.

Відвідувати зараз можемо тільки придорожні.

Карта тут:

https://www.google.com/maps/d/u/1/viewer?fbclid=IwAR2tNpr–aMUD–JNNJOYEhAgE3roKSg1GH_Lc6wveoKmE8N7XrSFpi6w3o&mid=1_2-SdsRUKI4HhAIJ-YBIdsigOnJQJQMw&ll=51.15849087741522%2C24.808730601182127&z=7

Продовжити читання→

Кожен факт лісопорушення фіксується і не залишиться без подальшого розслідування

Чергові факти самовільних порубок під час патрулювань виявили працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП Колківське лісове господарство

Самовільну порубку лісопорушники здійснили у Куклинському лісництві ДП «Колківське ЛГ». За слідами оперативно встановлено: деревину привезли до приватного обійстя в с. Гута Лісівська Камінь-Каширського р-ну.

Продовжити читання→

З Латвії продовжує надходити допомога

«Наша любов та допомога Україні триває», – каже Маріс Лиопа, голова Ради Сертифікації лісів Латвії.

Далеко не останній, як обіцяє пан Маріс, вантаж вчора отримав волонтерський штаб лісівників при ВОУЛМГ.

Продовжити читання→