У лісовій галузі Волині знову важка втрата. Загинув молодий волинянин Богдан Козік

Богдан Козік – працівник ДП «Колківське ЛГ» – загинув під час виконання бойового завдання у Харківській області.

Богдан працював вальником лісу. Молодий чоловік із життєвою енергією, запалом, відповідальністю, професійністю, принциповістю та патріотизмом. Інакше він не міг, тому взяв зброю, коли почалася велика війна.

Свобода дається нам дуже дорогою ціною…

Продовжити читання→

Працівники груп оперативного реагування виявляють лісопорушення

Незаконне перевезення деревини та самовільні рубки – за цей тиждень такі випадки фіксувалися неодноразово.

✔️Працівниками групи оперативного реагування ДП «Любомльське ЛГ» виявлено поблизу с. Лісняки трактор, навантажений деревиною. Встановлено особу порушника. Місце самовільної порубки у цьому випадку – полігон, що в підпорядкуванні Любомльської ТГ. Трактор та деревину вилучено.

Продовжити читання→

Чергові лісопорушення виявили на Камінь-Каширщині та Любешівщині. В обох випадках встановлено особи винних

Під час патрулювання у Сошичненському лісництві ДП «Камінь-Каширське ЛГ» працівники групи оперативного реагування затримали на місці вчинення лісопорушення жителя с. Сошичне. Чоловік уже вантажив деревину на автомобіль.

Продовжити читання→

Юрій Болоховець: “Що робити з перестиглим лісом?”

Результати довготривалих наукових досліджень (УкрНДІЛГА, УкрНДІгірліс та ін.) засвідчують, що різноманітні еколозахисні функції лісів ослаблюються в перестиглому віці.

Вчасна науково-обґрунтована рубка дерев, в першу чергу, спрямована на формування майбутніх високопродуктивних лісів, які відрізнятимуться великим біологічним різноманіттям.

Продовжити читання→

Підсумки 8 місяців: галузь зберігає позитивну динаміку

“Лісогосподарська галузь навіть під час війни залишається одним із локомотивів української економіки.

Останні пів року нам доводиться працювати у надскладних умовах. На тимчасово окупованих територіях залишилися десятки наших підприємств – це сотні тисяч гектарів лісу. Величезні лісові масиви північних регіонів заміновані, ліси на півдні та сході знищені пожежами внаслідок бойових дій.

Продовжити читання→