Волинські ліси додали бюджетам понад 70 мільйонів гривень ренти

На Волині за підсумками січня-жовтня 2022 року сплачено 71,3 мільйона гривень ренти за спеціальне використання лісів.

Зокрема, до загального фонду надійшло 58 мільйонів гривень, а до спецфонду – 13,3 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів.

Продовжити читання→

Бренд «ВолиньЛіс» – традиційно серед партнерів міжнародного медіафоруму

Бути серед брендів, які стали партнерами міжнародного West Media Forum в Луцьку, – це не просто приємно, а дуже корисно в плані потужної якісної реклами.

Всім брендам на майбутнє рекомендуємо.

Продовжити читання→

З першими холодами дикі тварини стали частими гостями на підгодівельних майданчиках у лісі

Лісівники до цього підготувалися заздалегідь. Щоб частувати таких гостей, єгері обладнали спеціальні годівнички для козуль та оленів – більше 200 штук, підгодівельні майданчики для кабана – їх у мисливських угіддях держлісгоспів облаштовано 350, солонців – понад 700 штук. А також 50 створено підгодівельних комплексів.

Продовжити читання→

“На лісничого можна вивчитися, але стати ним може не кожен”

Професія лісівника має одну цікаву особливість, яка відрізняє її від усіх інших: десятки, а то й сотні тисяч дерев, які ти посадив, які пройшли через твої руки від насінини до могутнього стовбура, живуть-ростуть поряд з тобою все життя, а плодами твоєї праці скористаються наступні покоління.

Продовжити читання→

Поліцейські встановили шахрая, який, продаючи дрова, ошукав трьох волинян

Чоловік у соцмережах публікував оголошення про продаж дров, гроші просив громадян скидати наперед, після цього на зв’язок він не виходив.

Днями до поліції звернулася 51-річна мешканка Каменя-Каширського. Жінка розповіла, що намагалася придбати дрова у мережі: на відповідне оголошення вона натрапила у одній із місцевих груп.

Продовжити читання→

На Волині професія вальника лісу є однією із найбільш затребуваних

На Волині, де лісистість є однією із найбільших по Україні, професія вальника лісу є однією із найбільш затребуваних, хоча і входить в п’ятірку найнебезпечніших. У лісовій галузі працівникам, що займаються валкою дерев особлива шана. Особливо тепер, коли в країні триває війна, і потреба у деревині досить висока, як для Збройних сил на будівництво фортифікаційних споруд, так і для забезпечення людей паливним ресурсом не лише у нашій області, але і у прифронтових регіонах.

Продовжити читання→