Біржовики посадили ліс

DSC_1945Триває Всеукраїнська акція державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цими днями до посадки лісу долучився колектив Товарної біржі «Універсальна-Полісся». У лісовий масив Мощаницького лісництва ДП «Цуманськке ЛГ» біржовики приїхали із родинами. Садили новолісся на заздалегідь підготовленій ділянці. Працівники лісгоспу провели інструктаж та показали, як користуватися мечом Колосова та правильно саджати маленькі сосонки.
– Це була незабутня і дуже хвилююча подія, – каже Тарас Василишин. – Ми постійно співпрацюємо з лісівниками, знаємо їх турботи і потреби.  Цього разу ми садили поки що маленький, але справжній ліс. Наші майбутні колеги-біржовики зможуть виставити його на торги лише через 80-100 років…
Після результативної роботи на біржовиків чекали приємні сюрпризи.
– Кожен саджанець поміщений в лунку учасниками акції з любов’ю і вірою в те, що зовсім скоро він стане новим зеленим деревцем. Можливо, саме тому жоден не відчув фізичної втоми, а навпаки отримав задоволення від того, що поновлено лісові масиви району – маленьку частинку зелених легенів планети, – зазначила директор біржі Тетяна Макарчук.
Глибоко символічно, що волинські біржовики садили ліс на землі, де ходили війни і завдавали великих руйнувань.
– Віднині тут ростимуть сосни і дубочки, – мовить Антоніна Гладунець. – Вони збережуть мир на цій землі для майбутніх поколінь. Саджаючи сьогодні ліс, ми дбаємо про майбутнє.
– Я вважаю, що ця толока стане гарною щорічною традицією, – приєднується Володимир Макарчук, – приємно, що наші діти отримали незабутнє враження від посадки лісу.
Цей день залишить в пам’яті всіх добру згадку про зроблену корисну справу на благо нашої держави.
Сергій Цюриць. Фото Тараса Василишина.

DSC_1894 DSC_1945 DSC_1941 DSC_1925 DSC_1843 DSC_1827 DSC_1813 DSC_1912 DSC_1903