З аукціону продано майже 100% необробленої деревини

DSC_001019 травня на Волині відбувся аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2016 р. Аукціон проводила волинська товарна біржа «Універсальна-Полісся».

Відбувався аукціон у дві сесії – пиловник хвойний та дубовий пиловник.

Державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ виставили на продаж загалом 29 тис. 294 м куб. необроблених лісоматеріалів. Під час аукціону вдалося реалізувати 99,8 пропонованого товару.

У волинських торгах узяли участь 173 учасники. Це переважно місцеві переробники – як великі, так і малі підприємства. Були й представники інших областей, зокрема Рівненської, Київської та Львівської. Причому про бажання позмагатися за лоти заявили не лише постійні учасники волинських аукціонів, а й нові. Підприємці відзначають: асортимент, ціна та якість сировини – завжди високі. Ціни штучно не завищують і є цілком прийнятними для покупців. Крім того, наголошують учасники аукціону, фірма-організатор забезпечує проведення торгів на принципах публічності і рівноправності, постійно надає інформаційні та консультативні послуги, відкрита для співробітництва з усіма, хто зацікавлений у цивілізованій торгівлі. Вся інформація про лоти подається прозоро, кожен може дізнатися ціну пропонованого товару, попередньо ознайомитися з пропозиціями, які подані, в електронному варіанті.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

DSC_0003

DSC_0023

DSC_0041

DSC_0030

DSC_0045