Зустріч із журналістами

SONY DSCВже традиційно напередодні професійного свята – Дня працівника лісу в Інформаційно-екологічному центрі ВОУЛМГ відбуваються зустрічі мас-медійників з керівництвом Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Цього разу з журналістами спілкувалися начальник ВОУЛМГ Василь Мазурик та його перший заступник Сергій Шеремета.
– На цей час лісівники Волині вже заробили 318,7 млн грн, – повідомив Василь Васильович. – За минулий рік ця цифра складала 300,5 млн грн..
Очільник волинських лісівників визнав, що на темпи лісогосподарювання суттєво впливають події на Сході України.
– Якби не війна, ці показники були б значно вищі, – наголосив Василь Мазурик. – Для потреб зони АТО ми вже перерахували понад 880 тис. грн. Активно підтримуємо волонтерський рух, допомагаємо технікою, продуктами, купуємо обмундирування, бронежилети, заправляємо автівки пальним. Ось і сьогодні прямо на передову до окопів поїде вантаж із продуктами харчування та усім найнеобхіднішім для наших солдатів. Також для будівництва бліндажів та укріплень заготували 825 кубометрів деревини, перші вагони вже пішли у пункти призначення.
Власні кореспонденти газет «Урядовий кур’єр» Валерій Мельник, «Голосу України» Микола Якименко, «Експресу» Людмила Приймачук, незалежний журналіст Петро Чечелюк, заступник редактора газети «Сім’я і дім» Оксана Головій та кореспондент інтернет-видання «Волинь Post» Олена Лановенко цікавились широким спектром проблем – від останніх лісових тенденцій і господарських показників до нововведень і змін, що відбуваються у галузі. Йшлося також про вирощування, догляд, охорону лісових насаджень, модернізацію лісопереробних комплексів і придбання сучасних тракторів, автомобілів, маніпуляторів, зароблені кошти, сплату податків та зарплатню працівників, кредити, плани і перспективи. Всі визнали, що такі зустрічі надзвичайно корисні для обох сторін. Мас-медійники привітали лісівників з їх наступаючим професійним святом, Василь Мазурик запросив пресу на урочисті збори до Дня лісівника, що відбудуться в актовій залі ВОУЛМГ о 14.00 19 вересня ц. р.
Сергій Цюриць,
прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.
На фото автора: під час зустрічі із мас-медійниками.

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC