Благополуччя людей – благополуччя Природи


Pry-vyizdi (1)«Актуалізація принципів збереження біорізноманіття: підтримання людей та їхнього благополуччя» – таким було гасло цьогорічного Міжнародного Дня біорізноманіття.

Працівники Черемського природного заповідника до цієї дати вже традиційно готують різноманітні заходи. І цього року науковий співробітник заповідника Лариса Шевчук у Маневицькому Будинку школяра прочитала виховну лекцію «Чисте довкілля – майбутнє дітей» та провела усний журнал «Збережемо ліси для поколінь».

А в Маневицькому професійному ліцеї під її керівництвом для учнів І-ІІ курсу пройшла виховна година «Водно-болотні угіддя зберігають воду – важливе джерело життя на Землі». Чимало заходів стосувалися Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», про яку досі багато говорять у районі.

Крім науковців заповідника, до цих заходів активно долучаються і працівники Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, на базі якого проходить чимало цікавих еколого-просвітницьких заходів.

Особливою популярністю серед дітей і дорослих користується краєзнавчий конкурс «Стежками Черемського заповідника». Щорічно у ньому беруть участь десятки природолюбів. Не став винятком і цей рік. Напередодні Міжнародного Дня біорізноманіття працівники Черемського природного заповідника визначили переможців конкурсу.

e7961570-a20f-4b05-b700-926ed2aeed3f

А ще директор природного заповідника Степан Пащук підготував до Маневицької районної газети «Нова доба» цікаву статтю на тему «Біорізноманіття потребує збереження». Добра співпраця науковців із районними мас-медійниками сприяє екологічному вихованню та збереженню унікальних лісоболотних угідь Маневиччини.

Сергій ЦЮРИЦЬ, прес-служба Волинського ОУЛМГ

На фото: у Черемському природному заповіднику.