Ківерцівський «Пролісок» гостинно запрошує відвідувачів

DSC_0011Рекреаційний пункт «Пролісок», що на території державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство», відчинив двері відвідувачам. Новий і просторий, з усіма зручностями, найкращими умовами для дорослих і зовсім маленьких – тут кожен знайде для себе заняття, щоб весело та з користю провести час на природі.

«Пролісок» розташований на трасі Луцьк – Маневичі, за кілометр від м. Ківерці, над самою дорогою – так, що не може лишитися непоміченим. Поряд – чимала парковка. Всі будівлі – сучасні і добротні. Без перебільшення: новозбудований рекреаційний пункт – із найкращих в Україні, і точно – найсучасніший на Волині.

У суботу, 2 липня, відбулося символічне перерізання стрічки. Участь в урочистостях із цієї нагоди взяв голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

DSC_0125

DSC_0086

– Звісно, перше і головне завдання лісівників – збереження лісу та його відновлення, і над цим ви постійно працюєте. Але я як голова облдержадміністрації найбільше оцінив вашу єдність і міць, коли довелося будувати фортифікаційні споруди в секторі «М». Поки державні структури думали, що та як краще зробити, лісівники Волині, не чекаючи жодних вказівок чи розпоряджень, першими забезпечили поставку необхідної ділової деревини. Так само першими бригади лісівників разом із нашими будівельниками, незважаючи на небезпеку, з якою довелося зіштовхуватися щодня там, на передовій, практично працюючи під ворожими обстрілами, приступили до будівництва. Завдяки таким зусиллям Волинська область першою і найкраще виконала поставлені завдання. Тоді я зрозумів, наскільки ви – потужна сила, – звернувся до директорів та головних лісничих, які були присутні під час відкриття, Володимир Петрович.

Крім того, наголосив керівник виконавчої гілки влади області, державні лісогосподарські підприємства – бюджетоутворюючі практично у кожному районі, забезпечують робочими місцями мешканців сільських територій та військовослужбовців. А ще – створюють волинянам комфортні умови відпочинку, таким чином роблячи значний внесок у розбудову України.

DSC_0089

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко привітав присутніх із подією, наголосивши, що  рекреаційні пункти – це частина внеску лісівників у добробут волинян.

Лісівники не шкодують для цього ні власних сил, ні часу, ні коштів. Рекреаційних пунктів, розповів Олександр Кватирко, на Волині вже 96, постійно реконструюються старі та будуються нові. На такі потреби державні підприємства Волинського ОУЛМГ загалом уже витратили 2 млн 760 тис. грн. І на досягнутому не зупинятимуться.

– Волинь сьогодні – лідер у розвитку рекреації. Хочу, щоб під час цієї зустрічі кожен із директорів наших підприємств набрався виробничої злості, захотів зробити не гірше або навіть іще краще і більше, – зазначив Олександр Михайлович.

DSC_0053

Начальник ВОУЛГ також подякував владі області та району (на урочистості прибули голова Ківерцівської райдержадміністрації Валерій Ткачук та його перший заступник Юліан Таранчук, голова районної ради Григорій Недопад) за підтримку та розуміння, наголосивши, що лише спільно можна досягнути високих результатів у будь-якій справі.

DSC_0061

Господар новозбудованого закладу – директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Віктор Сахнюк – зазначив, що все зроблене – справа рук цілого колективу і закликав громадян цінувати це, адже всі старання скеровувалися саме на комфорт людей.

На завершення Віктор Анатолійович запросив присутніх відвідати територію «Проліска» та скуштувати продукцію, яку виробляють у консервних цехах лісогосподарських підприємств.

DSC_0174

DSC_0178

Варто зазначити, що асортимент товарів продукції власного виробництва – надзвичайно широкий. Це березовий сік, протерті із цукром ягоди, варення, квашені та консервовані помідори та огірки, вирощені у теплицях підприємств, компоти, меди із власних пасік та багато іншого.

DSC_0014

DSC_0021

Все це, до речі, за доступними цінами можна придбати у «Лісовичку», що також розміщений на території рекреаційного пункту.

DSC_0216

Побачивши такий асортимент – а все зроблене лісівниками – екологічно чиста продукція високої якості, – голова облдержадміністрації зазначив, що всі ці товари мають бути лідерами продажів на Волині. Адже область має розвивати власну економіку, підтримувати свого виробника, що в майбутньому принесе дохід у бюджети різних рівнів. Тому Володимир Петрович пообіцяв сприяння ВОУЛМГ із боку влади у питаннях реалізації продукції власного виробництва.

DSC_0220

DSC_0233

DSC_0236

Тепер черга – за відвідувачами. «Пролісок» гостинно запрошує на відпочинок. Тут ви можете не лише посидіти із компанією у гарній бесідці, приготувати шашлик, насолодитися чистим лісовим повітрям, прогулятися облаштованими доріжками.

DSC_0204

Знайдуться у «Проліску» розваги і для дітвори – це гойдалки, ігровий майданчик із пісочницями та гірками. Щоб зберегти територію такою ж гарною й чистою якомога довше, ківерцівські лісівники всюди встановили смітники.

DSC_0268

Що цікаво. Під стріхою однієї із бесідок «Проліска» вже вивелися пташенята. А це, без сумніву, добрий знак.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

DSC_0035

DSC_0009

DSC_0101

DSC_0040

DSC_0037

DSC_0046

DSC_0133

DSC_0275

DSC_0013

DSC_0162

DSC_0168

DSC_0213

DSC_0207

DSC_0024

DSC_0270