З 1 липня на Волині призупинено санітарні рубки

13579023_936764656434943_1960553880_nНа виконання розпорядження голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика від 17 червня 2016 року № 283 «Про впорядкування вирубки лісів» начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко в межах повноважень підписав розпорядження «Про призупинення проведення санітарних рубок» у лісах лісогосподарських підприємств обласного управління, яким передбачено призупинення санітарних рубок як на об’єктах природно-заповідного фонду, так і в експлуатаційних лісах.

Відповідне розпорядження доведено під розписку до всіх виробничих підрозділів (лісництв) лісогосподарських підприємств обласного управління.

Крім того, під головуванням Олександра Кватирка відбулася розширена виробнича нарада за участю директорів та головних лісничих лісових господарств щодо питань тимчасового призупинення санітарних рубок до внесення змін у Санітарні правила в лісах України.

Відповідно – сектор охорони та захисту лісу обласного управління проводить оперативний контроль за виконанням цих розпоряджень. Інформування громадськості здійснюється через офіційний веб-сайт обласного управління.

Про результати такої роботи свідчить статистика: станом на 1 липня 2016 року скоєно та зафіксовано 478 самовільних рубок лісових ресурсів, сума збитків становить 1653 тис. грн. Зрубано 297 м3 деревини.

Нині у лісах іще наявна деревина, вирізана до 1 липня. Відтак протягом цього тижня ці лісові матеріали будуть вивезені за межі лісу.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ