Королю Оресту Євгеновичу сьогодні 80!

rozy_freziya_cvety_buket_oformlenie_krupnyy_plan_2040x1330 (1)4 вересня день народження відзначає Король Орест Євгенович – Людина, про яких пишуть із великої літери, ветеран лісового господарства у веденні мисливства, лісівник із безцінним досвідом, який назавжди залишиться в історії творення галузі.

Шановний Оресте Євгеновичу! Щиро вітаємо!

Бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра, благополуччя, щасливого довголіття!

Сумлінною довгорічною працею, доброзичливими стосунками з колегами у великому лісівничому колективі ви заслужили глибоку повагу. Нехай ваша життєва дорога в’ється по висхідній і нагороджує всіма земними благами.

З повагою

начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр КВАТИРКО,

колектив управління,

директори державних лісогосподарських підприємств

 

Із біографії.

Орест Король народився на Івано-Франківщині, закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Лісове господарство» – і з того часу назавжди поєднав своє життя з лісом.

Трудова біографія розпочалася із праці у Брестській області помічником лісничого лісозаповідного лісового господарства «Біловезька пуща», згодом працював інженером лісового господарства у тому ж лісогосподарському управлінні. А в лютому 1968 року прийшов у галузь лісового господарства Волині, де й трудився до виходу на заслужений відпочинок.

У трудовій книзі є записи про посаду старшого інженера охорони лісового господарства, інженера, старшого інженера відділу, головного спеціаліста мисливствознавства, старшого мисливствознавця лісомисливської інспекції облуправління, провідного мисливствознавця, інженера першої категорії відділу мисливського господарства держоб’єднання «Волиньліс». За самовідданість і сумлінність у виконання завдань Орест Євгенович був неодноразово відзначений нагородами різних рівнів.

Але яку б посаду не займав Орест Король, у життєвій книзі всюди залишив запис «Відмінно».

Про ювіляра згадують із повагою колеги, яким довелося разом працювати, молоде покоління лісівників, для яких Орест Євгенович є хорошим наставником. Рідні та друзі особливо цінують і поважають як мудрого порадника і гарного товариша. А Бог дарує багатоліття. За безмежно щиру і відкриту душу.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ