Колківські умільці модернізували трактор Т-150

IMG_4132Повним ходом йде технічне переоснащення машинно-тракторного парку, цехів та лісопереробних потужностей ДП «Колківське ЛГ». Попри закупівлю нової техніки – тракторів, маніпуляторів, модернізується і стара техніка. Зокрема цими днями його умільці на базі потужного трактора Т-150 встановили гідроманіпулятор. Навіть неозброєним оком видно свіжі зварювальні шви. І головний механік Павло Сухарєв, і тракторист Петро Лавренчук не приховують свого захоплення. Переобладнаний Т-150 – мов новенький, ніби щойно зійшов із заводського конвеєра. Звісно, над модернізацією цього потужного трактора потрудилися електрозварники, механіки, багаторічний його кермувальник Петро Лавренчук. Тепер, коли робота підійшла до завершення, з гордістю демонструє свого сталевого трудягу та із задоволенням фотографується.
– Об’їздив на ньому всі наші ліси, – каже чоловік. – Часто й по бездоріжжю добиралися у найвіддаленіші лісові масиви. Доводилося і трелювати хлисти, і возити сортименти із заболочених ділянок. Не раз і не два брати участь у навантаженні та розвантаженні лісодеревини, знаю, наскільки трудоємка ця робота.
«Механічна рука із грейферним захоплювачем» маніпулятора зараз стане як ніколи у пригоді. Адже трактор із цим агрегатом може додатково завантажувати автолісовози на проміжних лісоскладах. Він є мобільним і може виконувати роботи без додаткових перевантажень, убезпечить працю робітників, пришвидшить навантаження сортиментів та дров паливних.
Сергій Цюриць,
прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.
На фото автора: відновлений козловий кран; Петро Лавренчук біля трактора Т-150, на якому встановлено гідроманіпулятор.IMG_4149

unnamed