Вшанували своїх ветеранів

Тих, хто найбільше трудових літ віддав лісовому господарству і нині на заслуженому відпочинку, адміністрація та профспілковий комітет ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» запросили на свято з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Цей день традиційно відзначають 1 жовтня.

З’їхались-зійшлися поважні ветерани праці з кожного лісництва, всього прибувдвадцять один колишній працівник лісу, і у кожного з них за плечима росте-шумить ліс, посаджений їхнімируками. Серед гостей навіть ветерани, яким більше вісімдесяти років!

Зустрілись за солодко накритими столами, пили чай-каву і говорили-пригадували…

Про сьогоднішні справи підприємства розповів директор Микола Мельник. Слово мали і колишній директор ЮрійХаритоненко, голова профкому Людмила Завадська. Усі вони бажали гостям і іншим своїм ветеранам міцногоздоров’я, всіляких гараздів і мирного неба над головою, а ще дякували за плідну працю. Гості ж з радістюділилися спогадами —  Антон Токарчук – колишній провідний інженер, який має більше сорока літ трудовоголісового стажу (Ратне), майстри лісу Іван Іванюк (Жиричі), Сергій Триндюк (Адамівка), Володимир Головій(Заболоття), лісокультурниця Марфа Панасюк (Броди), тракторист Іван Корецький (Заболоття) та інші.

Для нихсьогодні гордість ліс, якого вони садили, вирощували і за яким доглядали впродовж багатьох років.

На згадку про свято усі його учасники отримали скромні подарунки, за які щиро дякували і дирекції, і профкому. Але основна подяка линула за організацію свята, за те, що зібрали всіх разом, дали можливість поспілкуватисяпро життя-буття, спільними спогадами поринути у свої трудові будні…

Валентина БОРЗОВЕЦЬ.

BenQ DC S1410