Спецрепортаж: Як у Любомлі “ставили на ноги” козловий кран

кран ККС-10 (2) У ДП «Любомльське ЛГ» проведено ремонт другого козлового крану ККС-10.  Віднині він працюватиме поруч з іншим таким же сталевим велетом. Для цього фахівці провели ремонт несучої конструкції крана, замінили кабелі електроживлення, провели зварювальні роботи, пофарбували, зробили технічний огляд. Найважчим такого гіганта виявилося «поставити на ноги». Для цього працівники лісгоспу задіяли два автокрани вантажопідйомністю 80 і 25 тонн.
– Цей кран є необхідною складовою роботи нижнього складу, – каже директор ДП «Любомльське ЛГ» Сергій Боярчук. – Він розподілить навантаження на кранове господарство, забезпечить безперебійність у роботі, збільшить продуктивність навантаження лісопродукції.
Витрати на відновлення цього красеня, на думку фахівців, окупляться менше, аніж за рік, тому що зменшаться витрати на ремонт та обслуговування.
Любов Хвас,
прес-служба ДП «Любомльське ЛГ».
На фото: Новий козловий кран у ДП «Любомльське ЛГ».

кран ККС-10 (5) кран ККС-10 (3) кран ККС-10 (6) кран ККС-10 (8) кран ККС-10 (7) кран ККС-10 (9) кран ККС-10 (10) кран ККС-10 (12) кран ККС-10 (11) кран ККС-10 (13) кран ККС-10