Олександр Кватирко: перемогти – значить пам’ятати і примиритися. Але не змиритися.

de3a4eb1cfee1ec4ffff61a053cefe0eУже третій рік поспіль у цей травневий час разом з усією європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Дні, коли відчуваємо радість і біль водночас.

Ми не стали інакше дивися на ці історичні події. Ми не стали менше поважати подвиг радянського солдата. Ми лише переоцінили події у прагненні примирення. Ми, українці, мирна нація, і будь-що прагнемо миру. Але не можемо і не маємо права змиритися. Бо на своїй землі заслуговуємо на свою ідентичність. 

Тож шануємо кожного солдата, хто захищав і захищає свою державу. Пам’ятаємо тих, кому за нашу свободу довелося заплатити найдорожчу ціну – власне життя. Зробимо все, щоб нинішнім воїнам вдалося повернутися з перемогою. У любові до рідної землі  маємо виховати наших дітей.

Впевнено віримо у нашу перемогу. І маємо зробити все, щоб ніколи більше не допустити кровопролиття. Бо найвищий дар і цінність у цьому світі – людське життя. Пам’ятаємо про це. І разом перемагаємо.

З повагою

начальник Волинського ОУЛМГ Олександр КВАТИРКО