До уваги мисливців Волині! Незабаром відкриття сезону полювання! Подбайте про необхідні документи завчасно

45954-1u12 серпня о 16.00 год. на Волині стартує сезон полювання на пернату дичину. Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб цей сезон полювання не минув без вашої активної участі.

Нагадуємо, що кожному мисливцю необхідно мати при собі такі документи:

– посвідчення мисливця;

– щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень Правил полювання;

– відстрільну картку;

– дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;

– у разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Отримати посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень Правил полювання можна в обласному управлінні лісового та мисливського господарства (м. Луцьк, пр-т Волі,30, сектор мисливського господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства).

Для отримання посвідчення мисливця необхідно здати екзамен, який приймається за екзаменаційними білетами за допомогою комп’ютерної техніки або шляхом письмової відповіді на питання екзаменаційних білетів. 

Перелік екзаменаційних питань для отримання “Посвідчення мисливця”

Порядок видачі посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання

День прийому іспитів для громадян України, які проживають на території Волинської області і виявили бажання отримати посвідчення мисливця і щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання  проводиться щовівторка об 11:00 та 14:30  за адресою: м. Луцьк, проспект Волі 30, сектор мисливського господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Контактний телефон (0332) 24 00 70.

Отримати контрольну картку для мисливців Волинської області можна особисто або надіслати поштою (43010, місто Луцьк, проспект Волі, будинок 30, сектор мисливського господарства) заяву про надання адміністративної послуги, контрольну картку, копії платіжних документів про оплату за адміністративну послугу (видача контрольної картки) і сплати державного мита, конверт зі зворотною адресою.

Більше інформації тут.

Видача дозволу на добування мисливських тварин (ліцензія) належить до адміністративних послуг, яка надається  в департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку».

Приміщенні ЦНАП знаходиться за адресою: місто Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Більше інформації знайдете тут.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ