Лісівничий молодіжний центр у «Воротневі» відвідали особливі дітки

Учора, 19 листопада, у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», побували особливі гості – група «сонячних» дітей із батьками та волонтерами. Свято для малечі спільно з лісівниками організувала Юлія Порохлавець, менеджер соціальних проектів інституту волонтерства та громадської співпраці за підтримки «Міжнародної організації з міграції».

Юних відвідувачів привітали керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Юхимчук Валентина та лісничий Воротнівського лісництва Сергій Мацюк. Діти та дорослі з особливою цікавістю відвідали школи-студії, що діють на базі Центру. Дітвора із особливим захопленням нагодувала качок, що мешкають на ставках Воротнівського лісництва. Пізнавальним було спілкування з пасічником Іваном Онищуком, який запросив присутніх до будиночка апітерапії та розповів про користь меду й усіх бджолиних продуктів.

Підсумки такої особливої зустрічі гості та лісівники підвели у конференц-залі Лісівничого молодіжного центру, де відбулось імпровізоване заняття для дітей. На завершення лісівники почастували  дітей смачним чаєм.

Гості залишали «Воротнів» із масою позитивних емоцій, дякували лісівникам  та обіцяли приїхати сюди знову.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ