Вперше в Україні на Волині провели аукціон із використанням державної електронної програми

Волинь завжди прагне утримувати лідерство у впровадженні новітніх підходів щодо реалізації, контролю і захисту деревини. Аукціон, що 27 листопада проводила волинська товарна біржа «Універсальна-Полісся» заготівлі І кварталу 2018 року, був організований згідно з проектом, що спрямований на перехід до електронної форми реалізації деревини.

Державне агентство лісових ресурсів тривалий час працює над запровадженням єдиного електронного майданчика з продажу необробленої деревини. Як наслідок – державним підприємством «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр» (ДП «ЛІАЦ») була розроблена електронна програма з реалізації деревини.

Саме на Волині – вперше – учасники мали можливість взяти участь в електронному аукціоні з використанням державного програмного комплексу.

Незважаючи на перестороги, учасники в цілому схвально оцінюють таку електронну програму. Звичайно, є певні проблеми, але, як завірили розробники, все буде виправлено та налаштовано максимально зручно для всіх учасників аукціону.

Щодо статистики: ресурс, який було виставлено на аукціон, реалізовано на 100%.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ