Колектив людьми славний

Цими днями свій день народження відзначила інженер лісових культур ДП «Городоцьке лісове господарство» Олена Степанівна Некришевич.  Ця людина  шанована серед своїх колег, бо здобула у них гарний авторитет. Відтак вітати її прийшли всім колективом на чолі з директором лісгоспу Віктором Данилюком. 

Із улюбленою в житті лісовою справою Олена Степанівна пов,язана з 1988 року. Працювала лаборантом на консервному цеху, завскладом, майстром лісу. А з 1996 року — інженером лісових культур. Цю посаду вона обіймає і зараз. Зусилля, які Олена Степанівна вклала в роботу впродовж трудового періоду, неоціненні. Працю, поради та вміння багатолітнього інженера лісових культур високо цінує і сучасне покоління лісівників Городоцького лісгоспу. А тому краснослівні привітання, що линули в ці дні в адресу іменинниці, були тільки заслуженими.

Директор лісгоспу Віктор Данилюк щиросердечно привітав колегу – сумлінну трудівницю,  багатодітну маму і хорошу людину, вручив їй гарний і розкішний букет квітів, побажав  міцного, як граніт, здоров’я, родинного затишку і благополуччя, добробуту, мирного неба.

 Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Фото автора. 

степанивна степанивна1степанивна 2

степанивна 3