Ківерцівська лісова охорона спільно з правоохоронцями виявила крадіжку дубів

Сьогодні вночі працівники групи оперативного реагування державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство” отримали повідомлення про те, що до лісу, зокрема у масиви Копачівського лісництва, поїхав підозрілий автомобіль. До того ж, на той час було добре чути звук бензопили, яка нібито працювала в лісі. На повідомлення лісоохоронці зреагували миттєво і за кілька хвилин рейдова бригада та помічник лісничого прибули на місце. По лісовій дорозі вони й справді  зустріли авто, яке відповідало опису. Транспортний засіб рухався в напрямку до міста Луцьк, тож лісівники вирішили слідувати за ним.

Сповістивши правоохоронців Луцького райвідділу Нацполіції про даний автомобіль, вони повернулися до ділянки, звідкіля непрохані гості виїхали. Там лісівники одразу помітили зрізані дуби. А  за кілька хвилин до згаданого місця прибула також і група Рожищенського районного відділу Нацполіції, позаяк самовільна порубка дерев була скоєна на території Рожищенського району.

Буквально за годину-другу працівникам мобільної групи Ківерцівського лісгоспу зателефонували луцькі правоохоронці й повідомили, що затримали автомобіль. Щоправда, виїжджав він з однієї з вулиць в селі Рованці. Тож уже спільно – і лісівники, і правохоронці навідалися до господарського обійстя. На подвір’ї лежали дубові колоди, а господарі помітно нервували: одразу кинулися колоди різати та рубати… 

Наразі деревина вилучена і доставлена до Рожищенського райвідділку. Разом з тим проводиться експертиза на зразок співпадіння зрізаних колод з пнями. Вину недобросовісних чоловіків, які скоїли самовільну порубку, обов’язково буде доведено. У такому разі їм доведеться відповідати згідно з буквою Закону.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ