Еко-іграшка дитячими руками: лайфхак для дорослих із прикрашання новорічної ялинки

Саме такими – креативно-стильно-корисними ­– стали ідеї дітей, втілені у реальність в рамках конкурсу на кращу, власноруч виготовлену новорічну еко-іграшку, що організували і провели серед школярів області волинські лісівники.

Ідею конкурсу висловив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко. Спільно з обласною організацією Товариства лісівників України, яку очолює Борис Бабеляс, прес-службою ВОУЛМГ, за активної роботи керівництва і відповідальних працівників державних лісогосподарських підприємств задумане вдалося швидко перетворити у реальність.

Більше сотні новорічних прикрас – із деревини, кори, шишок, хвої, соломи, моху, тканини, ниток, стрічок, паперу, насіння соняшника й навіть макаронів – неабияк вразили журі конкурсу, яке, здавалося б, після стількох дитячих реалізованих проектів уже давно важко взагалі чимось здивувати.

Участь у конкурсі «Новорічна іграшка своїми руками» взяли школярі всіх районів Волині. Працівники підприємств, які безпосередньо йшли у навчальні заклади та розповідали про умови, зазначають: діти і вчителі відгукувалися дуже охоче. Але найприємніше здивував рівень робіт – помітно, що діти особливо постаралися.

Тож уже визначено переможців на рівні державних лісогосподарських підприємств. У нагороду юні та креативні іграшковиробники отримають 500, 300 і 200 грн відповідно – за перше, друге і треті місця. І вже у понеділок – 18 грудня – обласному журі доведеться добре подумати, щоб визначиться із кращими з кращих на рівні Волині, за що, до слова, передбачено окремі грошові винагороди від обласної організації Товариства лісівників України.

За кілька днів усі ці іграшки створюватимуть новорічний настрій на території Лісівничого молодіжного центру, що у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ