Успіх колективу в тому, що він дружній!

Директор ДП "Городоцьке ЛГ" Віктор Данилюк

Директор ДП “Городоцьке ЛГ” Віктор Данилюк

Кілька разів під час розмови  директор ДП «Городоцьке лісове господарство» Віктор Данилюк зауважував на словах, винесених у заголовок. І воно, безсумніву, справді так. Колектив міцний хорошими стосунками одне між одним, кожен працюючий знає свою справу, є розуміння в ініціативах, підтримка, цілеспрямованість у виконанні актуальних завдань, які перед собою ставить лісгосп.

Між іншим, колектив Городоцького лісгоспу у плані господарювання взяв за мету «обігнати» своїх найближчих сусідів-лісівників —  Маневицький лісгосп. І це непогано, адже здорова конкуренція завжди дає гарні результати.

— Приємно працювати з людьми, які робочі пріоритети ставлять вище власних інтересів, — продовжує Віктор Петрович. — Коли є чесність і саможертовна віддача на користь підприємства, району, Волині, держави загалом.

Про належний підхід до роботи працівниками підприємства говорять показники, які цього року набагато вищі, аніж у попередньому. Наприклад, у порівнянні з минулорічними аналогічним періодом середня заробітна плата зросла із 2826 грн. до  3497 грн., обсяг реалізованої продукції збільшено в 1,5 рази. Сплачено платежів до зведеного бюджету та ЄСВ 5,9 млн. грн. На даний  час зменшено кредиторську заборгованість до 3 млн. грн.

Цьому всьому посприяло багато чинників. Та в основному завдяки спрямованості продукції на експорт вдалося отримати суттєву підтримку в фінансовому забезпеченні. (Середній відсоток експорту по лісгоспі становить 74%). Зароблені кошти було освоєно у цілях розвитку підприємства. Зокрема закуплено трактор, лісогосподарську техніку – плуги, культиватор,  лебідку. Проведено капітальний ремонт лісовозної дороги.  До кінця року заплановано придбати маніпулятор.

— На наступний рік ми поставили перед собою і інші важливі завдання, — ділиться планами Віктор Данилюк. – І з підтримкою керівництва нашого управління, працівників колективу безпосередньо сподіваюся тільки на успіх у їх реалізації.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.