Директором ДП СЛАП «Рожищеагроліс» став заслужений лісівник України

Сьогодні заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Рибчинський представив колективу ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс» новопризначеного директора. Ним, згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України №501-К від 22 грудня 2017 року, став Володимир Мирка.

Володимир Васильович – заслужений лісівник України з посвідченням №1, досвідчений лісівник, управлінець, чиновник високого державного рангу. Уродженець с. Мельна Рогатинського району Івано-Франківської області. Роботу у лісовій галузі розпочинав у Болехівському лісокомбінаті, що на Івано-Франківщині, де пропрацював понад два роки. Відтак було навчання в Українському державному лісотехнічному університеті, де він здобув фах інженера лісового господарства. Після закінчення університету отримав направлення на Волинь. 2 червня 1986 року його призначено помічником лісничого Градиського лісництва Городоцького ДЛГ. У серпні 1988 року стає лісничим цього ж лісництва, відтак головним лісничим Городоцького ДЛГ, а згодом і головним лісничим об’єднання «Волиньліс». З 28 серпня 2000-го – директор Маневицького держлісгоспу. З 2001 по 2005 роки очолює Камінь-Каширську держадміністрацію, в 2005-2007 роках працює генеральним директором Волинського обласного державного лісогосподарського підприємства, помічником-консультантом народного депутата України, помічником заступника начальника державного управління ОНПС у Волинській області. З 2011 по 2014 роки – директор комунального підприємства «Зелене господарство». У травні 2015 року призначається головним лісничим ДП «Поліське ЛГ», а в листопаді 2017 року – головним лісничим ДП «СЛАП «Рожищеагроліс».

На всіх посадах зарекомендував себе знаючим та відповідальним фахівцем, лісівничим, управлінцем, державним службовцем, який дорожить своїм високим званням лісівника та будівничого української держави.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ