Лісова охорона затримала браконьєрів, які вночі встигли вполювати козулю і зайця

Сталося це сьогодні близько 3 год. ночі. До працівників лісової охорони ДП «Любешівське ЛМГ» надійшла інформація, що на території мисливських угідь ТзОВ «ВУЛФ-К» здійснюється полювання. Очевидно, що проводиться воно незаконно, адже полювання у нічний період доби взагалі заборонене.

Працівники єгерської служби підприємства спільно з групою оперативного реагування ДП «Любешівське ЛМГ» та працівниками охорони користувача мисливських угідь виїхали на місце. В результаті проведеної операції вдалося затримати  автомобіль Nissan на іноземній реєстрації. У машині були двоє чоловіків – жителі с. Озерці Рівненської області Володимирецького району.

В результаті обстеження автомобіля було виявлено тушку зайця і козулі. Браконьєри не мали при собі жодних дозвільних документів.

Про факт було повідомлено працівників Маневицького райвідділу поліції. Автомобілі та незаконні трофеї вилучено. З ними також – нарізну рушницю, обладнану оптичним прицілом, глушником, освітлювальними приладами.

Триває слідство. Очевидно, що чоловіки понесуть покарання, як і змушені будуть сплатити штраф та збитки,  завдані навколишньому природному середовищу, що становлять 40 тис. грн.

Без відповіді залишиться лише одне: що саме спонукає людей на такий крок, як убивство, і чи може подібна особа називати себе мисливцем?

Прес-служба Волинського ОУЛМГ