Лісівники Волині за минулий рік збагатили бюджети різних рівнів на 250 млн грн

Протягом 2017 року підприємствами лісової галузі Волині сплачено до бюджетів усіх рівнів 248,6 млн грн. Показник вдалося втримати на рівні минулого року. За 2016-й платежі лісової галузі області були такими ж суттєвими.

Зокрема: із цієї суми до зведеного бюджету надійшло 182,6 млн грн, 66 млн грн становить сплата єдиного соціального внеску.

Крім постійної підтримки, що реалізовується у співпраці з волонтерами, лісівники Волині направили на потреби захисників нашої держави 4,7 млн у вигляді військового збору.

30% лісова галузь області спрямувала на розвиток місцевих громад, а це загалом – 54,5 млн грн податку з доходів фізичних осіб. Цей показник свідчить про зростання рівня заробітної плати.

Сплата податку на додану вартість за 2017 рік становить 36,7 млн грн, податку на прибуток ­нараховано у розмірі 6,3 млн грн. Безпосередньо галузевий податок – рентна плата за використання лісових ресурсів, яка також значною мірою надходить у місцеві бюджети, становить 19,7 млн грн. Загалом рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у Державний бюджет надійшло 38,5 млн грн.

Тож у стабільній роботі державних лісогосподарських підприємств зацікавлені насамперед місцеві громади. Адже саме лісгоспи забезпечують населення офіційною та високооплачуваною роботою, а для частини територіальних громад державні лісогосподарські підприєимства взагалі є бюджетоутворюючими.

Як приклад, можна відзначити роботу ДП «Маневицьке ЛГ», яке за рік поповнило бюджети різних рівнів, у тому числі й місцевий, на 22,5 млн грн, ДП «Колківське ЛГ» сплатило податків і зборів загалом 12,6 млн грн, ДП «Городоцьке ЛГ» – 11,5 млн грн, ДП «Любомльське ЛГ» – 11,5 млн грн, ДП «Цуманське ЛГ» – 10,5 млн грн.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ