У лісових насадженнях ДП «Городоцький лісгосп» триває сезон збору шишок…

Час дозрівання насіння основних лісоутворюючих порід: сосни звичайної та ялини європейської настає саме в зимову пору року. Тож приємно, що до важливої справи заготівлі лісового насіння завжди активно долучаються учні шкільних лісництв.

Зокрема учнівське лісництво Городоцької НВК – ЗОШ І-ІІ ступенів відкрите у вересні минулого року. Але учнівський та педагогічний колективи щоразу та у будь-якій справі завжди готові до співпраці.
На лісосіці головного користування (квартал 40, виділ 5 Городоцького лісництва), після проведеної суцільного рубання, школярі зібрали із крон кращі шишки ялини, які дозріли та не є пошкоджені шкідниками й хворобами. Всього у цей день їм вдалося потрудитися  і зібрати більше 50 кг шишок ялини європейської.

Майстер лісу Олександр Буцмай тримав провід у заняттях, що тривали на лоні природи. Діти зі щирим зацікавленням слухали розповіді досвідченого лісівника  про ліс, про те, що будь-яка деревна порода росте в залежності від типу грунтових умов та ще багато чого нового…

А керівнику шкільного лісництва Людмилі Неродик вдалося вловити  на фотокамеру найкращі моменти співпраці школярів та лісівника…

Олена НЕКРИШЕВИЧ, інженер з лісових культур ДП “Городоцьке ЛГ”