Ківерцівські лісоохоронці виявили крадіжку дубів

Уже вдруге за сьогодні працівники груп оперативного реагування лісогосподарських підприємств обласного управління виявляють крадіжку дерев. Зокрема, останній випадок мав місце в лісових масивах Рожищенського лісництва. Працівники мобільної групи державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство” під час патрулювання почули звук бензопили і одразу зробили висновок, що в лісі хтось господарює у незаконний спосіб. Адже, зважаючи на те, що надворі вже сутеніло, штатні працівники на той час не проводили ніяких лісогосподарських робіт.
Й справді, підійшовши ближче, лісоохоронці помітили спилені дуби. А незабаром їм вдалося угледіти й кількох чоловіків, які як тільки побачили лісівників, кинулися навтьоки, навіть викинули на ходу бензопилу. Працівники лісової охорони розпочали переслідувальні дії і швидко знайшли чоловіка й підводу з конем, котрі переховувалися неподалік у хащах.

Щоправда, чоловік наполягав на тому, що, мовляв, із Колок аж у цю місцевість (масив між селами Крижівка і Луків) приїхав лише для того, щоб назбирати гілячок, втім лісоохоронці сумнівалися в його словах. Адже на місці спилених дерев було добре помітно свіжі сліди від взуття людей, коней та підводи….

Незабаром на виклик лісівників прибули й працівники Рожищенського районного відділу Нацполіції. Вони відкрили кримінальну справу по даному факту, оскільки сума завданих збитків тягне на кримінальну відповідальність. 

А ще сподіваємось на те, що під час розслідування у затриманого чоловіка з підводою прокинеться совість і він надасть усю достовірну інформацію. 

Прес-служба Волинського ОУЛМГ