Ківерцівською мобільною групою сьогодні складено 5 протоколів про порушення Правил полювання

Сьогодні під час рейду групою оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ», яка працювала під керівництвом фахівця сектору мисливського господарства Волинського ОУЛМГ, складено 5 протоколів про порушення Правил полювання. Факт зафіксовано у Рожищенському лісництві державного лісогосподарського підприємства. У цих угіддях полювання заборонено вже кілька років поспіль у зв’язку із заходами щодо збільшення популяції диких тварин.

Виявити порушників вдалося за слідами автомобільних шин на снігу. Чоловіки – а в групі було 5 осіб із собаками та зброєю – стверджували, що… заблукали. Тож у місці, де полювання заборонене, опинилися… випадково.

Проте опору не чинили. Факт порушення Правил полювання зі свого боку визнали. Вполювати трофей не встигли. Крім того, мали при собі всі необхідні документи.

Тож на кожного із «заблукалих мисливців» було лише складено протокол про порушення Правил полювання та попереджено про відповідальність і можливі насідки таких дій.

Варто зазначити, що днем раніше, у суботу, 13 січня, працівниками цієї ж групи оперативного реагування було попереджено самовільну рубку у Торчинському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ».

Чоловіки вирішили, що легше і дешевше нарубати дров у лісі, ніж звертатися у лісгосп.

Проте за таку жадібність та недалекоглядність довелося поплатитися. За фактом самовільної рубки складено протокол. Тепер лісопорушникам доведеться сплатити штраф та збитки, завдані держлісфонду.  А їх сума загалом дорівнює вартості двох машин готових дров, придбаних у лісгоспі.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ