Безпека праці та безпека дорожнього руху: у Колківському лісгоспі відбулися навчання

За даними ВООЗ, у світі кожного року в автомобільних аваріях гине близько 1,3 млн осіб.

На мапі світу за кількістю осіб, які загинули в ДТП, Україна має середній показник, а з числа європейських країн, один з найвищих – 13,5 на 100 тис. осіб.

Основними причинами травмувань та загибелі людей у ДТП стали перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування  та керування транспортним засобом у нетверезому стані, а серед пішоходів – перехід у невстановленому місці.

Саме тому ДП «Колківське лісове господарство» ініціювало зустріч трудового колективу з представником групи реагування  Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області, патрульним  поліції Гаврилюком Р.С., адже  однією із складових ефективної роботи з профілактики безпеки дорожнього руху, виробничого травматизму є належна підготовка, навчання, перевірка знань, підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

 Основне питання порядку денного – про зміну Правил дорожнього руху, які вступили у дію 1 січня 2018 року.

Як зазначалося у виступі представника відділу поліції, зміни торкнулися обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/г, впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху, зміни до Порядку видачі посвідчення водія, зміни розміру штрафів за деякі порушення, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані.

Того ж дня було проведено навчання та перевірку знань з ОП на підприємстві.

Прес-служба ДП «Колківське лісове господарство»