Василь МАЗУРИК: Співпрацювати — з довірою одне до одного

 У приміщенні обласного управління лісового та мисливського господарства відбулась робоча нарада за участю начальника управління Василя Мазурика та директорів лісогосподарських підприємств, в ході якої обговорено низку виробничих питань.

З об’ємними показниками в галузі ведення лісового господарства виступив начальник відділу лісових ресурсів  Григорій Новосад.   Про фінансовий стан лісової галузі Волині розповіла заступник начальника управління Лідія Турянська.

Підводячи підсумки виробничого блоку питань, начальник ВОУЛМГ Василь Мазурик подякував колективам лісгоспів за прикладені зусилля та зупинився на тих питаннях, на які ще необхідно звернути увагу і покращити стан справ. Серед таких – вдосконалення ведення електронного обліку деревини, визначення цін, з урахуванням калькуляцій лісгоспів, на дрова паливні для населення, виконання договірних зобов’язань тощо. Для вирішення окремих із цих завдань було визначено конкретний термін.

Неодноразово у словах начальника лісоуправління Василя Мазурика наголошувалось на необхідності консолідації галузі з урахуванням змін та вимог, які диктує час, для подальшого розвитку лісового господарства. Щодо фінансового стану галузі Василь Васильович вів мову про не допущення росту кредиторсько-дебіторської заборгованості у підприємствах, виконанння своїх аукціонних зобов’язань, упорядкування «договірних» стосунків та ін. Щодо співпраці із споживачами Василь Васильович зауважив: «Враховуючи сучасні умови і форми  господарювання, керівник колективу має бути далекоглядним і успішним менеджером. Співпрацювати на чесних та взаємовигідних умовах зі споживачами, залишаючи тим самим місток для подальших виробничо-ділових стосунків із ними, є запорукою успішного господарювання і, відповідно, розвитку як підприємства, так галузі вцілому.»

Завершив нараду начальник управління зі сподіваннями про те, що й надалі внутрішня робота в структурі лісоуправління буде базуватися на довір’ї одне до одного та виключно на реальних показниках.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

мазурик 1 мазурик 2 мазурик 3