Вандалізм у дії: лісопорушник крав деревину на рекреаційному пункті

У волинських лісах – 111 рекреаційних пунктів та 655 малих зон відпочинку. Це найбільше в Україні. Не кажучи вже про високі стандарти, задані в проектах зелених зон і втілені у реальність лісівниками Волині.

Лісівники забезпечують достойні умови комфортного відпочинку на природі для жителів області. Будують, прибирають рекреаційні території, відновлюють пошкоджені бесідки, доріжки та смітники.

Навесні ця тема особливо актуальна. У лісі все частіше можна побачити відпочивальників, незважаючи на досить прохолодну погоду.

А вчора, 14 березня, на одному з рекреаційних пунктів під час нічного рейду група оперативного реагування  ДП «Маневицьке ЛГ» виявила не відпочивальника, а лісопорушника. «Працювати в нічну зміну» туди, де люди вдень відпочивають, у Новочервищанське лісництво прибув чоловік із с. Тоболи Камінь-Каширського р-ну. З бензопилою. Якою і зрізав дерево. За цим заняттям його і затримали.

Варто зазначити, що вказана територія належить до особливо захисних лісових ділянок, які прилягають до автодоріг. Тож завдані збитки не стільки матеріальні, як екологічні.

Добре, що зловмисника вчасно вдалося виявити і завадити реалізації його подальших планів. Адже через падіння зрізаного дерева все це могло завершитися руйнуванням бесідок та інших архітектурних споруд, біля яких безпосередньо й працював вандал.  

На місце було викликано працівників поліції. Нині правоохоронцями вивчаються деталі справи. Сподіваємося, лісопорушник понесе заслужене покарання.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ