Начальник ВОУЛМГ Василь Мазурик дякує волонтерам за допомогу

— Благодійністю ми почали займатися із початком бойових дій в країні, — підсумував журналістам  начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Мазурик під час інтерв’ю. – У першу чергу це були каски, бронежилети, продукти харчування, одяг для наших працівників, інших військовозобов’язаних, добровольців, які виявили бажання поїхати на Схід. Загалом такої допомоги було надано більше ніж на 2 з половиною мільйони гривень.

З настанням холодної пори року підтримка захисників лісівниками Волині не припиняється.  Це і необхідність, і наш святий обов’язок, і загалом те, що ми найперше повинні зробити – забезпечити наших захисників дровами. Намагаємося ці дрова (насамперед це найкалорійніші дрова – граб, дуб)  колоти, сушити  і відправляти великогабаритним транспортом в зону АТО безпосередньо до бліндажів, окопів, землянок.

Сердечно дякую Деричицькому Русланові, який долучився до цієї спільної справи, оскільки несе значні витрати на транспорт, бо безоплатно взяв на свої плечі цю роботу. Дякую також волонтерам  та іншим небайдужим до майбутнього України людям, які повідомляють нам адреси тих, хто потребує нашої допомоги найбільше.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.