День Довкілля у Городоцькому лісгоспі: чистота лісу залежить від чистоти наших вчинків

Щорічно День довкілля в ДП «Городоцьке лісове господарство» відбувається за дружньої та активної участі як  працівників лісгоспу, так і громадськості сіл. І цьогоріч захід видався масовим. Працівники лісгоспу на території всіх підрозділів  провели благоустрій, озеленили садиби лісництв, контору лісгоспу, тощо. До акції до Дня довкілля було залучено 65 працівників всіх виробничих підрозділів лісогосподарського підприємства, а також  представники громадськості.
Всього впорядковано близько 8 га садиб адмінприміщень та прилеглих
територій.  Крім того дуже важлива робота була проведена в рамках акції «Чистий
ліс» учнями та вчителями загальноосвітніх шкіл в зоні діяльності Городоцького
лісгоспу.
На жаль, є такі місця, де чиясь людська безвідповідальність та байдужість залишила після себе негарний слід. 
На щастя, нашим дітям  не байдужий стан довкілля. Адже коли ми говоримо про те, що ліс – це наше багатство, комора щедрих лісових дарів, то потрібно його утримувати в чистоті та порядку.
Від імені адміністрації державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» дякуємо учням та вчителям Городоцької, Прилісненської, Новорудської загальноосвітніх шкіл за проведену роботу із прибирання лісових масивів, прилеглих до населених пунктів, вздовж автомагістралей та лісових доріг.
Ваша праця стане запорукою того, що наші ліси стануть ще кращими, охайнішими, де можна буде повною мірою насолоджуватись перебуванням на його лоні.
Ми є частиною Європи, де чисте довкілля – це обов’язковий спосіб
життя кожного громадянина…

Олена НЕКРИШЕВИЧ, інженер лісових культур ДП “Городоцьке ЛГ”

На фото: учні Новорудської, Городоцької та Прилісненської ЗОШ.